Skocz do zawartości

Konto Bankowe Do Codziennego Użytku


karex

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Sidoree napisał:

Również polecam mBank. Praktycznie zero opłat, konto prowadzimy całkowicie za darmo. Korzystam już od wielu lat i nie miałem jeszcze problemów.

Zero opłat to było jakieś 5 lat temu, kiedy rzeczywiście był "internetowy". Teraz mają oddziały i zwyczajną infrastrukturę, a to kosztuje. Nadal są tani, ale nie darmowi. Za różne pierdółki, w rodzaju nieużywanej karty płatniczej, trzeba coś tam dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jak nie używasz to możesz oddać ;) Zero opłat. No chyba, że korzystasz z karty, żeby wypłacać gotówkę z bankomatu?

Poza tym ja mam na przykład przez Google Pay połączoną kartę debetową z telefonem i ostatnio to już nawet w kiosku chusteczki za 59 groszy kupowałem płacąc telefonem :D A wystarczą 3 takie płatności w miesiącu, żeby nie pobierali opłat  za kartę. A może 5? Nie pamiętam dokładnie, bo po prostu gdzie się da płacę kartą i chyba tylko na bazarku warzywnym korzystam jeszcze z gotówki. 

[EDIT] A co do konta to chyba przy nieużywaniu karty do płatności, to najtaniej wychodzi PKO BP. Zabierają mi co roku 25 PLN czyli ok.2 PLN/m-c. Tylko za przelew każdy trzeba zapłacić złotówkę. 
Najgorszy - z tych, które znam - to Bank Pekao: za kartę 3pln/m-c + prowadzenie rachunku 10pln/m-c + opłaty za przelew dowolny. Przelewy zdefiniowane bezpłatnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...