Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś jest zainteresowany przywróceniem Wiki do życia?
Obecnie nic nie można zrobić, bo zabezpieczenie reCAPTCHA V1 nie jest już wspierane.

W ogóle przydało by się ożywić całą stronę Fedora.pl, forum i wiki.  Ostatni artykuł na stronie głównej  jest 2013 :0

Jest gorzej niż myślałem. Cały portal Fedora.pl sprawia wrażenie wymarłego miasteczka. :(
Maile na adres admin@wiki.fedora.pl nie dochodzą, więc może poniżej wkleję treść wiadomości.

Gdy próbuję utworzyć nowy artykuł na wiki lub zapisać coś w brudnopisie, to w momencie gdy kliknę na Zapisz wyskakuje mi 500 Internal Server
Error.

Reakcja Admina mile widziana.

Witam.

Sam miałem właśnie ochotę napisać na ten temat, by ożywić troszkę polskie community. Portal fedora.pl wymagałaby całkowitej odmiany stylistycznej oraz nowych rąk do pisania artykułów. Na Wiki dodawać nowości i rozwiązania. Ogólnie trzeba Redakcję i Założycieli trochę tu "szarpnąć" i porozmawiać o zmianach :).

A zapytam. Czy ktokolwiek ma jeszcze hasło admina do wiki? Jeżeli nie, to da się je postawić od nowa, a obecne zostawić pod starewiki.fedora.pl , czy podobnie? Mam kilka rzeczy do napisania, ale wolałbym się upewnić, czy to nie zniknie za rok, czy dwa.