Skocz do zawartości

Problem z konfiguracją sieci.


mrxardas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa problemy. Pierwszy nie mogę ustawić proxy, posiadam fedore 28 kde, chciałem aby komputer łączył się z siecią przez tora. Po ustawieniu wszystkiego w ustawieniach proxy nic się nie dzieje dałem standardowo 127.0.0.1:9050. Jak korzystałem z innych linuxów to nawet jak te ustawienia źle podałem to albo nie było połączenia z internetem albo miałem inne ip a, tu nie dzieje się nic. Oczywiście że mogę podać te ustawienia w aplikacji i bedzie działało ale to nie rozwiązuje mojego problemu. No i drugi problem, (_menadżer_ → menedżer) ORT konfiguracji nie zapisuje mi haseł do vpnów musze je podawać za każdym razem zapisał tylko do 2 konfiguracji ale ja mam ich z 7 co oznacza że muszę w całej reszcie podawać hasło za każdym razem. Mega dziwne to dla mnie bo mam wrażenie że tak jak by ten graficzny interfejs kofiguracji systemu działał połowiczni albo według swoich upodobań. No i skoro już napisałem temat to może zadam jeszcze 3. pytanie. Zna ktoś jakiś skrypt lub poradnik abym mógł sobie (nie wiem jak to fachowo nazwać) takie połączenie z torem aby nie było żadnych ip leaków i żeby różne strony podawały różne ip? chodzi mi o to że wczesniej korzystałem z kali linuxa i parrotos i tam były dostępne takie skrypty co wszystko zmieniały cały ruch sieciowy nawet mac karty jedną komendą. No i chciał bym wiedzieć jak samemu takie coś poustawiać. Mam nadzieje że tan bałagan jest dla was zrozumiały. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...