Skocz do zawartości

Inel uhd 630 słaba wydajność w grach.


mak782

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z pewnych przyczyn przesiadłem się na zintegorwaną karte graficzną z moim procesorem i3 8100. Jednak odnotwałem na niej słaba wydajność w grach, między innymi w cs go. Fpsy wachaja sie miedzy 30-60 gra się ścina i działa niestabilnie. Z tego co mozna zaobserwować na internecie ta zintegrowana karta moze poradzic sobie z ta gra lepiej. Czy może ktoś wie jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i chciał bym przy nim zostać. Głównie z tego powodu przesiadłem się na zintegrowaną karte graficzną. Ogólnie rzecz biorąc poczytałem troche na necie i poszperałem w opcjach w biosie i przydzieliłem integrze 1gb pamięci. Podkręciłem też ramy itp. To pomogło lecz nie wystarczająco. Gra chodzi na 100 fps-ach a pomimo tego ścina nadal. Czytałem też że jeśli pamięci pracują w dual chanel to zintegrowana karta graficzna jest w stanie je bardziej wykorzystać. Niestety posiadam jedną kość pamięci. Spróbuję dokupić drugą i zobaczymy. Mimo tego zastanawiam się czy sa jakies sposoby żeby zwiększyć wydajność tej integry? W jaki sposob z wayland wyłączyć synchronizacje pionową która w intelu jest domyślnie włączona? Może to wina jakiegoś antyaslingu? Jest może jakiś panel zarządzania sterownikiem mesa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...