Skocz do zawartości

Paczki Sterowników Do Kart Graficznych


zibi743

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Trochę źle sformułowałem pytanie. Chodziło mi o numer pakietu np. akmod-nvidia-*. Jak miałem starą kartę graficzną to instalując z repozytorium wpisywałem akmod-nvidia-340xx. Dla msi NVidia GeForce GTX 1050 Ti będzie inny. Na pewno zajrzę na strony które mi podałeś.

Kłaniam się

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zibi743 napisał:

Dzięki. Trochę źle sformułowałem pytanie. Chodziło mi o numer pakietu np. akmod-nvidia-*. Jak miałem starą kartę graficzną to instalując z repozytorium wpisywałem akmod-nvidia-340xx. Dla msi NVidia GeForce GTX 1050 Ti będzie inny. Na pewno zajrzę na strony które mi podałeś.

Kłaniam się

Pozdrawiam

Po prostu (a)kmod-nvidia. Sterowniki do nowych kart są w domyślnej paczce.

Ile mocy masz na zasilaczu. Też się kręcę wokół nowej karty graficznej, ale zasilacz mam dobry i nie chcę go wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasilacz 600 W. Nie pamiętam jakiej firmy, nie chce mi się otwierać obudowy bo ciężko się zamyka z powodu coolera, który wystaje trochę za daleko. Moja karta nawet nie potrzebowała dodatkowego zasilania, nie ma nawet 6 pinowego gniazda. Wystarczyło te z płyty głównej. Tak żebyś nie musiał wracać do mojego wcześniejszego posta, moja karta graficzna to msi NVidia GeForce 1050 Ti.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...