Jump to content
zibi743

Paczki Sterowników Do Kart Graficznych

Recommended Posts

Witam.

Kupiłem kartę graficzną NVidia GeForce GTX 1050 Ti (msi). Gdzie mam szukać paczek ze sterownikiem graficznym do tej karty?

Pozdrawiam.

Dzięki. Trochę źle sformułowałem pytanie. Chodziło mi o numer pakietu np. akmod-nvidia-*. Jak miałem starą kartę graficzną to instalując z repozytorium wpisywałem akmod-nvidia-340xx. Dla msi NVidia GeForce GTX 1050 Ti będzie inny. Na pewno zajrzę na strony które mi podałeś.

Kłaniam się

Pozdrawiam

3 godziny temu, zibi743 napisał:

Dzięki. Trochę źle sformułowałem pytanie. Chodziło mi o numer pakietu np. akmod-nvidia-*. Jak miałem starą kartę graficzną to instalując z repozytorium wpisywałem akmod-nvidia-340xx. Dla msi NVidia GeForce GTX 1050 Ti będzie inny. Na pewno zajrzę na strony które mi podałeś.

Kłaniam się

Pozdrawiam

Po prostu (a)kmod-nvidia. Sterowniki do nowych kart są w domyślnej paczce.

Ile mocy masz na zasilaczu. Też się kręcę wokół nowej karty graficznej, ale zasilacz mam dobry i nie chcę go wymieniać.

Ja mam zasilacz 600 W. Nie pamiętam jakiej firmy, nie chce mi się otwierać obudowy bo ciężko się zamyka z powodu coolera, który wystaje trochę za daleko. Moja karta nawet nie potrzebowała dodatkowego zasilania, nie ma nawet 6 pinowego gniazda. Wystarczyło te z płyty głównej. Tak żebyś nie musiał wracać do mojego wcześniejszego posta, moja karta graficzna to msi NVidia GeForce 1050 Ti.

• Upvote 1