Jump to content
slabypingwin

Fedora 31 przestała się uruchamiać

Recommended Posts

Przy pierwszym dziś uruchomieniu F 31 wszystko było dobrze ale drugie dziś uruchomienie F31 zakończyło się porażką . 

Wywaliło taki błąd jak na dołączonej fotce ;

6eb3028de398.jpg

Próbowałem też uruchomić z przedostatnim jądrem , ale to nic nie zmienia , wywala ten sam błąd .....

Jakieś porady ?

Musisz w tej konsoli uruchomić journalctl i może w logach będzie więcej informacji, z tego screena nic nie wynika.

Żeby zrozumieć te komunikaty , to trzeba dobrze znać angielski  .

Mi łatwiej jest zainstalować inną dystrybucję od nowa niż tłumaczyć różne logi , które są po angielsku .

Usunąłem więc F 31 i zastąpiłem ją *buntu

darek@darek-JV71TR:~$ cat /etc/issue
Ubuntu 18.04.4 LTS \n \l

Jeśli w przyszłości F 32 będzie mniej awaryjnym systemem , niż obecna fedorka  , to może ją przetestuję .......

7 godzin temu, slabypingwin napisał:

Żeby zrozumieć te komunikaty , to trzeba dobrze znać angielski  .

Mi łatwiej jest zainstalować inną dystrybucję od nowa niż tłumaczyć różne logi , które są po angielsku .

Usunąłem więc F 31 i zastąpiłem ją *buntu

Jeśli w przyszłości F 32 będzie mniej awaryjnym systemem , niż obecna fedorka  , to może ją przetestuję .......

Zapewmian, że initramfs w Ubuntu również nie zawiera spolszczenia. :) Ale życzę powodzenia. mam też pewną teorię dotyczącą Twojej Fedory. W zeszłym tygodniu zepsuła mi się partycja /home. Jakiś "Gieniusz Król Junior Tu Stoji" wymyślił, że fsck, który miałby ją naprawić ma limit czasu około 7 sekund. Błędów było sporo, a a partycja ma 1 terabajt, więc naprawa się nie udawała i lądowałem w takim właśnie prompcie. . Uruchomiłem system z płytki Live, lukOpenowałem partycje, zrobiłem fsck, uruchomiłem ponowine i system działa.