Skocz do zawartości

Jakie firmy produkujące zamienniki do HP polecicie?


Toni

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Używam urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro MFP M130a. Jestem ciekaw jakie są godne polecenia firmy zamienników do tonerów i bębnów. Obecnie używam oryginalnego bębna od HP który był razem w drukarce, ale już tonera zamiennika, który zakupiłem w sklepie z drukarkami. Zamiennik spisuje się raczej dobrze, ale nawet nie wiem jakiej firmy jest bo na pudełku nawet nazwy firmy nie ma. Czytałem na jakieś stronie, że jeśli używa się zamienników to powinno używać się bębna i tonera tej samej firmy.  Zastanawiam się czy firma 123drukuj.pl jest godna polecenia. Jakie inne firmy są dobre? Czy we Wrocławiu można gdzieś kupić dobre zamienniki od ręki? Chyba kończy mi się bęben i zastanawiam się czy nie wymieniać przy tym i tonera, który jeszcze jest ok żeby tylko używać bębna i tonera tej samej firmy. Nie znałem tej zasady kupując wcześniej toner ale teraz chciałbym trzymać się ciągle tej samej firmy. Użytkownicy Linuxów lubią HP, może ktoś z Was używa jakąś drukarkę laserową HP i wie co godne polecenia?

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...