Skocz do zawartości

7 Grzechow?


grasnal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja się zastanawiam kto kupi wersje starter? biggrin.gif  A ludzie i tak bedą mieli "lepsze" wersje od piratów wink.gif

ta wersja bedzie kupowana masowo przez producentow markowych komputerow, szczegolnie sprzedawana wraz z rodzinami komputerow "eco"

 

dla potentatow jak Dell, HP, IBM, Maxdata itp to beda bardzo male koszty, a moze to zagrozic instalacji np. Mandrivy na tych komputerach (co zaczynalo byc powszeche w tej klasie sprzetu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

_PaT:

Nie strasz mnie licecjami Windows. Wydałem na wersję Home prawie 600zł i dostaję komunikat: WinXP HE może zostać zainstalowany jedynie na pierwszej partycji dysku. Myślałem, że to jaja, ale jednak nie...

 

Rozmieszczenie partycji posiadam takie:

 

/dev/hda1 /boot

/dev/hda2 swap

/dev/hda3 windows

/dev/hda4 |Extendet Partiction|

/dev/hda5 /root

/dev/hda6 /home

 

Nie miałem jakichkolwiek problemów z zainstalowaniem wina na 3-ciej partycji (najpierw instalowałem Gentoo Linux)

 

Problemem były tylko dwie partycje boot ustawiły mi się na /dev/hda1 oraz /dev/hda3 (po zainstalowaniu windowsa), ale sobie poradziłem smile.gif

 

PS: Posiadam oryginalną wersje Windows XP Home Edition (zakupiona w 2002r za ok. 425zł - licencja na 1 stacje[jakos o to nie dbam:P])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...