Witam mam problem z instalacją sterowników do drukarki lexmark x74 mam te sterowniki ale za nic nie potrafię ich zainstalować dlatego bardzo proszę o pomoc i łopatologiczne wytłumaczenie mi tego procesu bo jestem początkującym użytkownikiem sterownik mam z tej stronyhttp://home.online.no/~enrio/ ale mój angielski jest bardzo słaby dlatego nie potrafie tego zrobić mimo tego że jest tam do tego instrukcja