Witam!! Pierwszy raz korzystam z tego forum i przeszukałem je całe ale nie znalazłem tematu takiego jak mój. Jeżeli coś przeoczyłem to przepraszam. A więc do rzeczy.... Mam problem z drukowaniem w sieci ponieważ gdy wciskam polecenie drukuj to drukarka zaczyna drukować dopiero po upływie minuty może dwóch wydrukuje jedną stronę potem znowu przerwa i znowu zaczyna drukować. Drukarka z której korzystam to hp laserjet 1200 series a windows to 98. Proszę o szybką odpowiedź gdyż ten komputer i drukarka są u mnie w pracy i potrzebuje szybkiego drukowania.
z góry dziękuję i pozdrawiam lxuser.