Mam dość dziwny problem z instalacją Fedory 7.
Kiedy wyskakuje mi okno w którym trzeba nacisnąć OK żeby zweryfikować CD/DVD klawiatura nie reaguje
Wcześniej już instalowałem Fedore 7 i wszystko dobrze bez szwanku działało.
Ani mysz ani klawiatura nie chodzi.
Klawiatura działa do momentu w którym jest to małe graficzne Menu które pojawia się od raz po za Bootowaniu się DVD-ROMu.
Potem po wyborze pierwszej opcji zacina się wyszystko