Skocz do zawartości

Dycu

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Dycu

  1. Po wielu straconych dniach zwracam się do specjalistów bo nie jestem niestety w stanie samemu skonfigurować wifi na moim laptopie pod linuksem. Najpierw może konfiguracja: Laptop Toshiba Satellite L40-14H Karta wifi Realtek RTL8187B Wireless 802,11b/g 54Mbps USB 2.0 Problem jest następujący. Pomimo tego, że w Fedorze pali mi się lampka kontrolna (w ubuntu nawet tego nie było). Nie widzi mi (_wogóle_ → w ogóle) ORT karty wifi. Tak więc próbowałem instalować sterowniki ndiswrapperem, ale wszystko kończy się niepowodzeniem bo po komendach lspci i ifconfig nie ma nawet śladu po mojej wifi. Teraz czas na listnigi: lspci lsusb iwconfig ifconfig Dodam jeszcze, że pod Vistą nie ma żadnych problemów, łączy się. Niestety też czasami zachowuje się dziwnie, bo po uruchomieniu systemu nie ma połączenia i muszę nacisnać "sprawdź dlaczego połączenie nie działa" a potem pojawia się polecenie "włącz obsługę połączenia" (czy coś podobnego) i nagle wifi się uruchamia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...