Skocz do zawartości

zielix

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez zielix

  1. Zainstalowałem Fedore 7 i niestety jestem kompletnie rozczarowany !!!! Po uruchomieniu środowiska graficznego system się maksymalnie zawiesza albo ekran robi sie całkowicie czarny. Mam karte graficzną ATI Radeon 9550 Gigabyte. Instalowałem nowe sterowniki ze strony Ati ale to też nie pomaga, próbowałem różnych ustawień w xorg.conf ale to też nic nie daje. Do tej pory pracowałem na Fedora 5 i bardzo żałuże że pokusiłem się na instalację nowej 7 bo w starej Fedorze wszystko działało bez problemu !!! Włożyłem inną karte graficzną GeForce2 MX 200 i na niej system działa już bez zawieszania się na sterownikach standardowych. Czy ma ktoś jakiś pomysł żeby Fedora zaczeła działać na karcie ATI ???????????
×
×
  • Dodaj nową pozycję...