Skocz do zawartości

stworek

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez stworek

  1. Witam, Od wczoraj jestem posiadaczem Fedora Core 5 i mam problem z dźwiękiem. Sytuacja wyglada tak, ze karta dzwiekowa zostaje wykryta poprawnie (Sound Board - YMH0021) ale gdy wciskam testuj dzwiek nic nie slychac. Gdzie moze byc przyczyna problemu? Od czego zaczac sprawdzanie co moze byc nie tak? Z tego co mi google powiedzialo w takich sytuacjach trzeba sprawdzic czy dzwiek nie jest wyciszony, ale gdy probuje uruchomic "regulacje glosnosci" dostaje error ze nie odnaleziono wtyczek GStremer i/lub nie urzadzen kontroli glosnosci. poprosze o info w miare przystepnym jezykiem edit: dodam jeszcze ze jest to karta na slocie ISA
×
×
  • Dodaj nową pozycję...