Witam,
Od wczoraj jestem posiadaczem Fedora Core 5 i mam problem z dźwiękiem. Sytuacja wyglada tak, ze karta dzwiekowa zostaje wykryta poprawnie (Sound Board - YMH0021) ale gdy wciskam testuj dzwiek nic nie slychac.
Gdzie moze byc przyczyna problemu? Od czego zaczac sprawdzanie co moze byc nie tak?
Z tego co mi google powiedzialo w takich sytuacjach trzeba sprawdzic czy dzwiek nie jest wyciszony, ale gdy probuje uruchomic "regulacje glosnosci" dostaje error ze nie odnaleziono wtyczek GStremer i/lub nie urzadzen kontroli glosnosci.
poprosze o info w miare przystepnym jezykiem
edit: dodam jeszcze ze jest to karta na slocie ISA