Skocz do zawartości

scorp1on

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez scorp1on

  1. Jak zainstalować kartę wi-fi d-link 520+. System jej nie wykrywa. Instalowałem fedore z 1 płyty DVD i też nie działa "ADD/REMOVE programs" pojawia się błąd aplikacja się zamyka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...