Skocz do zawartości
Posiadasz konto? Zaloguj się
Zaloguj się
Zapamiętaj mnie
Nie polecane na współdzielonych komputerach
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Zarejestruj się
Przeglądaj
Forum
Regulamin
Administracja
Szukaj
Więcej
Aktywność
Użytkownicy online
Ranking
Więcej
Fedora.pl
Strona domowa
Więcej
Więcej
Więcej
Szukaj w
Wszędzie
Aktualizacje statusu
Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Zawierają
wszystkie
moje wyrażenia
Zawierają
dowolne
z moich wyrażeń
Znajdź wyniki...
Tylko w tytułach i treści zawartości
Tylko w tytułach zawartości
Strona główna
Cała aktywność
Strona główna
scorp1on
scorp1on
Użytkownicy
Zobacz profil
Zobacz aktywność
Zawartość
1
Rejestracja
Maj 4, 2006
Ostatnia wizyta
Maj 4, 2006
Typ zawartości
Cała aktywność
Profile
Aktualizacje statusu
Odpowiedzi na komentarze
Forum
Tematy
Posty
Kalendarz
Wydarzenia
Zawartość dodana przez scorp1on
Fc 5 D-link 520+
temat dodał
scorp1on
w
Sprzęt i sterowniki
Jak zainstalować kartę wi-fi d-link 520+. System jej nie wykrywa. Instalowałem fedore z 1 płyty DVD i też nie działa "ADD/REMOVE programs" pojawia się błąd aplikacja się zamyka.
Maj 4, 2006
1 odpowiedź
Forum Fedora.pl
Cała aktywność
Strona główna
scorp1on
×
Posiadasz konto? Zaloguj się
Zarejestruj się
Przeglądaj
Wróć
Forum
Regulamin
Administracja
Szukaj
Aktywność
Wróć
Aktywność
Użytkownicy online
Ranking
Fedora.pl
Wróć
Fedora.pl
Strona domowa
×
Dodaj nową pozycję...