Skocz do zawartości

gnievko

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gnievko

  1. Witam Zainstalowałem fedore 2 to moje pierwsze spotkanie z linuksem i prosze owyjaśnienie jak zainstalować sterowniki do karty graficznej , ale tak krok po kroku. Mam win fasta a250 gf 4 ti
×
×
  • Dodaj nową pozycję...