Skocz do zawartości

SaperPL

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez SaperPL

  1. Ja mam ten sam problem ale raz mi zaskoczylo. Tzn mam asusa A8N-VM S939 nforce 410 gf 6100 i sieciówka na nforcie ale jak zainstalowalem to przy pierwszym uruchomieniu mialem neta na automatycznych ustawieniach a przy kolejnych juz nic nie dalo sie zrobic. Jestem kompletnym noobem jezeli chodzi o linuksa wiec pytam czy ktos moze juz rozwiazal ten problem ;p. Jak narazie jade na zmiane FC5 i XP64 starajac sie zabrac na powaznie za linuksa.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...