Witaj !
Wlasnie ze probowalem i to jest wina na pewno tego modulu..inny firmwire tez nie zmienia tego stanu. Rzecz jest trasznei upierdliwa zwlaszcza ze uzywa tego czlowiek na laptopie ktory sie niezna i przejscie do trybu konsoli to dla niego udreka.
Moze ktos ma jakies inne propozycje. Zrobiony update calego systemu nic nie zmienil. Inne jadra tez nic nei daja, firmwire takze. Zaznacze iz karta pod windowsem XP dziala prawidlowo pod linuxem takze poza zawieszaniem wylogowania badz restartu, wylaczenia komputera..