Skocz do zawartości

marcinwodnik

Użytkownicy
  • Zawartość

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Contact Methods

  • Strona www
    http://www.bajcik.eu

Profile Information

  • Skąd
    Poznań

marcinwodnik's Achievements

Początkujący

Początkujący (3/16)

0

Reputacja

  1. Witam ! Tak problem wystepuje zaraz po instalacji na nazwijmy to czystym systemie. Dziwne zachowanie i nadal nie wiem jak sie pozbyc tego problemu...
  2. Witaj ! Na laptopie musi byc Fedora tak sobie zyczy ten gosc. KDE zainstalowane problem taki sam jak pod Gnome. Moze pokombinuje z ustawieniami ACPI....wylaczyles ACPI w biosie ? Jeszcze windows XP musi dzialac prawidlowo..
  3. Witaj ! Wlasnie ze probowalem i to jest wina na pewno tego modulu..inny firmwire tez nie zmienia tego stanu. Rzecz jest trasznei upierdliwa zwlaszcza ze uzywa tego czlowiek na laptopie ktory sie niezna i przejscie do trybu konsoli to dla niego udreka. Moze ktos ma jakies inne propozycje. Zrobiony update calego systemu nic nie zmienil. Inne jadra tez nic nei daja, firmwire takze. Zaznacze iz karta pod windowsem XP dziala prawidlowo pod linuxem takze poza zawieszaniem wylogowania badz restartu, wylaczenia komputera..
  4. Witam ! Jak w temacie sterownik karty wifi zawiesza okienko wylogowania Gnome po nacisnieciu przycisku wyloguj. Grafika tedy zawiesza sie ale myszka dziala. Problemu nie ma gdy karta zostanie zdownowana wczesniej wtedy proba wylogowania przebiega pomyslnie. Akltualizacja i wymiana jadra nic nie daly. Karta dziala prawidlowo ale zawiesza srodowisko graficzne dlaczego? W logach nic nei ma na ten temat... Fedora Core 5, karta sterowana przez modul jadra wraz z firmwire. modul: ipw2200
×
×
  • Dodaj nową pozycję...