Skocz do zawartości

MaRiKoM

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

MaRiKoM's Achievements

Początkujący

Początkujący (3/16)

0

Reputacja

  1. Czy ktoś umie mi pomóc zainstalować kontroler SCSI Adaptec AHA-2940 na Fedorze 5. Jeśli trzeba moge udostępnić wejście na serwer. Jedyne co zrobiłem to modprobe aci7xxx - odpowiedz była - SCSI subsystem initialized. Co dalej?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...