Witam
Od pewneczgo czasu używam Fedory 6 wszystko działa poprawnie większych problemów nie mam
Postanowiłem zaistalowac Ftp no i tu zaczyna sie problem
WSFTPD oraz PROFTPD niebardzo chcą się odpalić (korzystałem z opisów FAQ itp)
Przy pomocy SERVICES nie można uruchomić serwera w trybie tekstowym wyskakuje tekst ZAWIÓDŁ lub bład ochrony pamięci itp
proszę o pomoc
pozdrawiam
ps
Przepraszam pomylilem działy