Skocz do zawartości

Robert_B

Użytkownicy
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Robert_B

  1. SCSI jest raczej dobrze ustawione, przy starcie serwera kontroler wykrywa poprawnie LTO. fedora tez widzi kontroler,bo dyski sa podpiete pod niego i sa widoczne w systemie w /dev/cciss/c0d0 i /dev/cciss/c0d1 w /proc/scsi/scsi mam tylko Attached devices: Host: scsi0 Channel: 00 Id: 03 Lun: 00 Vendor: HP Model: C7438A Rev: V601 Type: Sequential-Access ANSI SCSI revision: 03 czyli DDS podpietego pod inny kontroler SCSI (bez RAIDa) w chwili obecnej nie mam urzadzenia w systemie wiec zadna aplikacja mi nie pomoze raczej nie mam juz pomyslow po uruchomieniu hp-ltt wykrywa tylko DDS'a pozd Robert
  2. Witam, mam problem: dostalem naped HP Ultrium 448 Tape Drive external SCSI podpialem do serwera HP z fedora FC4 na pokladzie kontroler wykrywa naped ale Fedora nie widzi go. widzi caly czas tylko wewnetrzyny naped DDS na stronie hp nie ma fedory w wykazie OS. jest min. redhat czy mozna jakos odpalic ten naped? inaczej zostanie mi podpeicie go do windowsa xp i robienie kopii przez siec pozdr Robert
×
×
  • Dodaj nową pozycję...