Witam
od paru dobrych dni probuje zaczac uzywac moich sluchawek Bluetooth pod Fedora (wczeniej pod XP dzialaly raz dwa- na tym samym sprzecie), ale do tematu.
Za chiny ludowe nie moge przejsc opisu instalacji Bluetooth-alsa http://bluetooth-alsa.sourceforge.net/build.html czy komuś się udało pod Fedora to zainstalowac?
Lub w jakis inny sposob podlaczyc sluchawki bluetooth do fedory w celu sluchania muzyki?