witam
nie wiem nic o fedorze jestem zielony , zainstalowałem sobie ten system, i tylko tyle potrafiłem sam zrobić
problem polega na tym, ze
nie mam internetu , tzn mam ale nie wykryło karty wl- 8303 planet i nie moge sie podłączyć do sieci
mam sterowniki na płycie do tej karty na (_linuxa_ → Linuksa) ORT dwa foldery redhat 7,5 i redhat 9 jak otwieram te foldery to wyskakuja jakies pliki klikam i mi wyskakuje , ze bląd jakiś
MAM GORĄCĄ PROŚBĘ
czy może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć mi jak mam to zainstalować
tylko tak po kolei co otworzyc co gdzie wpisać co nacisnąć
z góry dzięki
pozdrawiam :lammer: