Skocz do zawartości

rocco222

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez rocco222

  1. witam nie wiem nic o fedorze jestem zielony , zainstalowałem sobie ten system, i tylko tyle potrafiłem sam zrobić problem polega na tym, ze nie mam internetu , tzn mam ale nie wykryło karty wl- 8303 planet i nie moge sie podłączyć do sieci mam sterowniki na płycie do tej karty na (_linuxa_ → Linuksa) ORT dwa foldery redhat 7,5 i redhat 9 jak otwieram te foldery to wyskakuja jakies pliki klikam i mi wyskakuje , ze bląd jakiś MAM GORĄCĄ PROŚBĘ czy może ktoś łopatologicznie wytłumaczyć mi jak mam to zainstalować tylko tak po kolei co otworzyc co gdzie wpisać co nacisnąć z góry dzięki pozdrawiam :lammer:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...