Skocz do zawartości

mzi70

Użytkownicy
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mzi70

  1. Witam ! Uzywam Fedory 7 ( i (_linuxa_ → Linuksa) ORT w ogole ) od dwoch dni. Probuje zainstalowac sterowniki do modemu GPRS Option. Zdaje sie, ze najnowszy ( taki przynajmniej znalazlem ) to Nozomi_2.21alpha_060917. Niestety nie jestem w stanie skompilowac tych zrodel ( make *** /lib/modules/2.6.21-1.3194.fc/...../build -> nie ma takiego pliku lub katalogu). Czy ktos uzywa takiego lub podobnego modemu i jak sobie z jego instalacja poradzil ? Bede wdzieczy za wskazowki. Pozdrawiam, Mariusz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...