Jump to content

Search the Community

Showing results for tags 'layout klawiatury'.

  • Search By Tags

    Type tags separated by commas.
  • Search By Author

Content Type


Forums

  • Nasze forum
    • Informacje
    • Propozycje, uwagi i błędy
    • Społeczność
    • Dyskusje o Linuksie
  • Fedora
    • Początkujący...
    • Instalacja i aktualizacja
    • Programy i przeglądarki
    • Środowiska graficzne
    • Sprzęt i sterowniki
    • Gry i rozrywka
    • Pozostałe
  • Sieci
    • Administracja systemowa
    • Sieci lokalne
    • Serwery i zarządzanie
    • Bezpieczeństwo
  • Enterprise Linux Distros
    • Red Hat Enterprise Linux
    • EuroLinux / EuroLinux Desktop
    • Inne dystrybucje Enterprise
    • Szkolenia i certyfikaty
  • Offtopic
    • Programowanie
    • Hyde Park
    • Archiwum

Calendars

There are no results to display.


Find results in...

Find results that contain...


Date Created

  • Start

    End


Last Updated

  • Start

    End


Filter by number of...

Joined

  • Start

    End


Group


AIM


MSN


Strona www


ICQ


Yahoo


Jabber


Skype


Skąd


Zainteresowania


Ulubiona dystrybucja


Środowisko graficzne


GG


TlenID


SkypeID


JID

Found 1 result

  1. Witam serdecznie. Z gory przepraszam za brak polskich znakow ale jest on spowodowany moim problemem. Zakupilem Macbooka 2.1 z polowy 2007 roku: http://pl.wikipedia.org/wiki/MacBook Jako iz jego poprzedni wlasciciel zniszczyl plyte tigera i wgral windowsa postanowilem wgrac fedore ktora posluguje sie od niedawna. Problem polega na tym iz ten komputer nie posiada prawego altu i ctrl i na zadnej konfiguracji klawiatury zwiazanej z produktami firmy apple nie moge ustawic polskich znakow. Jakies pomysly? ~~~~~~ edit: zapomnialem dodac Fedora 16 x86_64 + FXCE jako domyslne srodowisko.
×
×
  • Create New...