Skocz do zawartości

Wieszająca Się Instalacja Fc5


krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam następujący problem, po wybraniu pakietów przechodzę do daleszego etapu instalacji, pokazuje się screen z paskiem na dole, lecz niestety nic sie nie dzieje, pasek postępu instalacji nie przemieszcza się. Czekałem 30 minut i nic. Oto moja konfiguracja:

Sempron 3000

Płyta GA k8ns

512DDR 400

Radeon 9550

Dysk 160GB WD SATA

 

Proszę o ewentualne sugestie, co mogę zrobić zeby zainstalować ten system, dodam jeszcze że FC4 instaluje sie bez problemu. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dokładnie to samo. Wypalałem 2 razy płytkę CD1, wypaliłem wersję DVD, i zawsze się waliło u mnie przy instalacji z któregokolwiek nośnika, a to wywalał dziwne błędy, a to się zwieszał jak u Ciebie.

Ja zrobiłem inaczej - spisałem adresy ftp gdzie jest fedora, wsadziłem CD1, odpaliłem. Po pojawieniu się boot: , dałem F2 i znalazłem polecenie instalacji z netu. (chyba polecenie linux askmedia). Po odpaleniu tekstowego instalatora WYJMIJ płytę, bo znowu zacznie z płyty instalować. Instalatorowi podałem adres ftp i poszło. Trochę tylko cierpliwości przy tej instalacji - ja raz niepotrzebnie reboota dałem bo też nic nie robił ale okazało się że instalka z netu najpierw pobiera stage2, a on zajmuje ok 70 mega więc zanim anaconda się odpali to trochę poczekasz. Dalej już poszło jak bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem już z netu instalkę puścić niż jeszcze raz wszystko wypalać i znowu mieć jakis głupi błąd. No ale jako minus instalatora uważam to że nie można błędnie czytanej płyty wyjąć, przeczyścić, albo błędny pakiet spróbować ciągnąć z netu. Po pojawieniu się jakiegokolwiek błędu odczyty płytki instalacyjnej jest tylko jedna opcja : Uruchom ponownie kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...