Skocz do zawartości

Xserver Failed - Instalacja


fino25

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pobrałem dziś w nocy Fedore Core 5. Wypaliłem na płytkę DVD poprzez NERO prędkością 4x. Wszystko ładnie się nagrało. Zresetowałem komputer, ustawiłem odczytywanie płyty na początku, wsadziłem Fedorke i czekałem... Pojawił się ekranik "FEDORA CORE 5", i te napisy na dole. Nacisnąłem ENTER i przetestowałem zgodność plików na płytce, wszystko było OK. Nacisnąłem więc Continue i na dole było widać, co aktualnie robi instalator. Nagle ekran zrobił się czarny, i znowu powrócił do tego niebieskiego. Na dole było napisane "1,2,3,4,5 Xserver Failed" czy jakoś tak, następnie chwila przerwy i znów odliczanie i znów Xserver Failed. Potem uruchamia się instalacja, ale w trybie tekstowym, a nie graficznym. Czy ktoś miał taki sam problem jak ja? Jak mogę odpalić w trybie graficznym?

 

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor: AMD Sempron 3300+ 64 bit,

Karta graficzna: Radeon X550 (ATI),

Pamięć RAM: 512,

Nagrywarka: DVD R/RW,

Płyta główna: Gygabyte K8Triton,

Dysk HDD: 120 GB

Mysz: Optyczna oraz kulkowa.

Karta dźwiękowa i sieciowa zintegrowana, ale to już mało ważne.

 

Myślałem, że jest to zła konfiguracja biosu... Ale nie wiem... Dziś zainstalowałem Ubuntu 5.10 i po instalacji nie chce się odpalić bo też wyskakuje błąd, że XServer Load Failed... :/ Ale Mandriva 2006 Free działa normalnie, dziś zainstalowałem i z niej piszę teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...