Skocz do zawartości

Instalacja W Trybie Tekstoiwym Fc5


feodora

Rekomendowane odpowiedzi

Lol chłopie, rozwalasz mnie. Powiedz to w końcu, czy sprawdziłeś te sumy sha1 tego iso czy nie. I jaki był wynik.

Nagle zrbiłem coś w Windowsie i straciłem tablice patrycji i po uaktywnienia dysku straciłem

dane wtedy zainstalowałem FC4 i straciłem całe dane i nie mam iso FC5 mam tylko płyte.

Chybaże masz pomysł jak przywrócić dane przed uaktywnienia dysku(czyli skasowania tablicy patrycji).Mógłby mi ktoś pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediacheków nie warto moim zdaniem robić, strata czasu, a jak coś jest nie tak to wyjdzie w praniu ;]

 

Nieeeeeeeeeee! Błagam, nie dawaj takich rad! Madiacheck to świetna sprawa.

 

 

z tymi mediacheck'ami to jest tak, że jak masz 2 systemy.. i instalujesz sobie FC jako 2 system, to nie trzeba ich sprawdzać wink.gif ja nigdy nie sprawdzałem płytek przed instalką... ale fakt jakby coś nie poszło, to przy jednym systemie będzie kiszka wink.gif

 

zresztą ja nie mam wypalarki wink.gif więc jak nie pojdzie mediacheck to też kiszka, jedynie instalka online wink.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Móógłby mi ktoś pomóc mad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gifmad.gif

Mógłbyś także poszukąc pomocy gdzie indziej. Z pewnościa znadzie się któs, któ będzie próbował znaleźć rozwiązanie twojego problemu. No, przyjanmniej do czasu gdy nie zaczniesz okazywac wdzięczności w taki sposób, jak ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...