Skocz do zawartości

Fedora Core Zawiesza Sie Na Mediacheck


Eborn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Fedora Core 5 zawiesza mi sie przy mediacheck. Nie wazne czy wersja 64 czy 32bitowa. Jezeli ominie sie okno mediacheck(zeby sie nie wyswietlalo) to zawiesi sie na kolejnym(wybor jezyka). Komputer nie bedzie reagowal na sygnaly klawiatury.

Probowalem rekomendowanych opcji instalacji, wylaczania urzadzen usc, sprawdzania innych klawiatur... Nic nie pomaga.

 

Z ciekawosci sprawdzilem FC5 pod VMware i zainstalowala sie. Jednak gdy chce ja rzeczywisie zainstalowac na dysku nie moge tego zrobic z opisanego powodu.

 

Obecnie dzialam na FC3, ale chce sie przesiasc na FC5.

 

Z gory dziekuje za wszelka pomoc.

 

A643000+,Nvidia mobo i grafa, 1GB dualchannel GeIL, klawiatura PS2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie pobaw się wersją 64-bitową.

 

Można wiedzieć jak pobierałeś Fedorę (ftp, torrent itp.)?

 

Czy przed wypaleniem sprawdziłeś sumy SHA1, czy wypaliłeś na znośnym jakościowo nośniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_PaT - pobieralem z http Politechniki Szczecinskiej, ale to nie ma znaczenia gdyz jak napisalem pod VMware(program umozliwiajacy instalacje roznych OSow pod Windowsem) zainstalowalem i dziala. A w Wersji 32bit mam taki sam blad.

 

Zalezy mi na tym OSie, a nie mam pomyslow o co moze chodzic. Wiem tylko ze sa inne osoby ktorym nie dziala w taki sam sposob, ale rady ktore im dawano nie dzialaja u mnie (u nich wiec pewnie tez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. to jak Ci dziala na vmware to instaluj ja pod maszyna wirtualna bezposrednio na partycji... ustaw sobie usera zeby mial pelny dostep na partycji - poczytaj w dokumentacji vmware o instalacji na partycji (dysku) ... i masz po problemie smile.gif.

Jak juz zainstalujesz to wyrzuc plytke :> .. reszte dociagniesz z sieci ... no chyba, ze jestes jednym z tych userow ktorzy co 2tyg instaluja system smile.gif

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytałem skąd pobierałeś, ale jak (domyślam się, że przez FTP).

 

Musisz odpowiedzieć na pytanie zasadnicze, inaczej nikt Ci tu nie pomoże:

Czy przed wypaleniem płytki sprawdziłeś sumy kontrolne SHA1?

 

Napisz też, jaką masz płytę główną, dokładnie opisz jaką masz kartę graficzną, czy masz PC czy laptopa, czy Twój monitor to LCD i czy jaką ma natywną rozdzielczość.

 

Może to być trudne, ale poszukaj tych informacji, dzięki nim może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...