Skocz do zawartości

Kernel-headers - Gdzie Znalezc?


sparky

Rekomendowane odpowiedzi

jako ze mam problemy z odpaleniem neostrady pod fc i wiele osob radzi najnowsze sterowniki eagle-usb-1.9.8 musze miec do swojego jadra pakiet kernel-headers. konkretnie 2.4.22-1.2115.nptl

gdzie to znalezc? szukam i szukam i jakos mi nie idzie to szukanie....

 

sparky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze miec do swojego jadra pakiet kernel-headers. konkretnie 2.4.22-1.2115.nptl

Hmm... Chodzi o glibc-kernheaders czy pliki nagłówkowe jądra (paczka kernel-source)?

 

Najlepiej gdybyś od razu zainstalował nowsze jądro, bo po aktualizacji będziesz musiał na nowo kompilować sterowniki...

 

http://mirror.hiwaay.net/redhat/fedora/lin...updates/1/i386/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze chodzi o glibc-kernheaders. Tylko op instalacji nie powstaje /usr/src/kernel-headersXXXXx (jak w innych distro) tylo /usr/include - o ile dobrze mysle.

 

w kazdym razie nic to nie dalo - zainstalowalem sterowniki do Sagema eagle-usb-1.9.8 i dalej polaczenia nie moge zlapac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem ze chodzi o glibc-kernheaders. Tylko op instalacji nie powstaje /usr/src/kernel-headersXXXXx (jak w innych distro) tylo /usr/include - o ile dobrze mysle.

No to Ci chyba jednak brakowało kernel-source... Podaj lepiej linka do tego opisu.

w kazdym razie nic to nie dalo - zainstalowalem sterowniki do Sagema eagle-usb-1.9.8 i dalej polaczenia nie moge zlapac :(

A skompilowały się w ogóle poprawnie skoro nie miałeś nagłówków jądra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...