Skocz do zawartości

Moze To Nie Dotyczy Fedory Ale (_linuxa_ → Linuksa) ORT (_napewno_ → na pewno) ORT


zelus31

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ze pisze na forum Fedory ale mam pytanko jestem zielony w sprawach z linuxem i dlatego sie chec zapytac od jakiej wersji (_linuxa_ → Linuksa) ORT powinnienem zaczac. I jesli mi doradzicie ze własnie z Fedory to czy jest moze gdzies do kpuenia ta wersja (_linuxa_ → Linuksa) ORT w sklepach jakis bo zajmuje ona sporo na torentach a to wiarze sie ze bede ja dosyc sporo czasu siciagał a to mi sie nie usmiecha.

Za wszystkie rady z góry dzieki :)

 

I jeszcze przepraszam raz ze to akurat na tym forum pisze a nie na jakims innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku tylko powiem że skoro się pytasz na forum Fedory, to tylko się nie zdziw że 99% osób poleci Fedorę. :)

Najlepiej zaczynać oczywiście od najnowszej. Jak nie chcesz ciągnąć Fedory to jak wejdziesz na www.fedora.pl, to na samym dole jest link do pewnego sklepu gdzie można kupić FC6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wszystko jedno od jakiego linuksa zaczniesz. Głównie to zależy od twojego samozaparcia itd.

Jak już jesteśmy przy fedorze, to nie jest zły wybór a nawet jeden z najlepszych dla początkujących użytkowników. Jak poprzednik napisał, najlepiej instalować najnowsze wersje :) Fedore można kupić z pismem linux + lub w specjalnej edycji od razu z artykułami dotyczącymi konfiguracji i takich tam pierdół :) Poszukaj w empiku lub kiosku :D

Pozdrawiam

Gryhild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...