Skocz do zawartości

Fc6 Mini Iso Czy Istnieje ?


DAREK WL.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie ; czy istnieje obraz iso typu mini dla CORE6 przy uzyciu którego istniała by mozliwosc doinstalowania z netu potrzebnych pakietów. Kiedys pamietam było mini iso dla core4 ale nie dało sie na nim skonfigurowac na nim modemu neostrady sterów EAGLE-USB.

Czy coś wiadomo na ten temat o CORE6. Z góry dzieki za porade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na forum było chyba pisane o alternatywnych metodach instalacji FC. Szczerze mówiąc, to nie łatwiej będzie kupić gazetę z fedorą ? Wydategko nie rzędu 30 złotych a masz system na dvd + gazetka lub instrukcja obsługi i takie tam. Wystarczy zainstalować i zrobić upgrad :)

Pozdrawiam

Gryhild

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

`http://sunsite.mff.cuni.cz/pub/fedora/6/<arch>/iso/FC-6-<arch>-rescuecd.iso - wersja wieksza -- ma 85MB

`http://sunsite.mff.cuni.cz/pub/fedora/6/<arch>/os/images/ -- boot.iso (na CD - 7.9MB) oraz diskboot.img (na pendrive'a -- 12MB).

 

Jesli chodzi o konfiguracje neostrady, to bedziesz musial sie samemu sprawdzic czy sie uda z tymi obrazami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdziłem ; ten mini.iso 85 MB nie daje mozliwosci konfigurowania UEAGLE.

A odnosnie kupowania gazet Gajowniku to masz racje tylko sytuacja u mnie jest taka ze tych gazetek z linuxem nakupiłem juz sporo i sam nie wiem co z nimi zrobic :(

Mam na przykład 7 cd z CORE4 - LINUX+EXTRA

AUROX 10.1 4 CD + DVD

AUROX 11.0 1 DVD AUROX 11.1 DVD ,

MANDRAKE 10.1 - 3 CD

MANDRIVA 2005 3 DVD MANDRIVA 2006 3 DVD

GENTOO 2005.1 - 2 DVD

SUSE 10.1 2 DVD

CORE5 - 1 DVD

I jeszcze inne sciagniete i wypalone samodzielnie.

Mama moja to mówi nieraz ze te dystrybucje linuksa to wrzuci do pieca bo za dużo miejsca zajmuja w meblach.

A ile tych płytek juz sam wyrzuciłem <_<

Dlatego teraz chciałem sciagnac tylko 'mini' i doinstalowac reszte z netu . :blink: Ale niestety w tym przypadku sie nie da :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle natraciłeś kasy... ściągasz obraz DVD 3.4 - 3.8 gb i wypalasz płytkę... instalujesz system... to tylko jedna płytka...

 

zawsze możesz wypałić na DVD+RW i później jak będzie FC7 to przepalisz ją nowszą wersją...

 

a co do tych gazetek... papier na makulaturę.. a płytki do śmieci, żadnego palenia w piecu! powiedz to swojej mamie ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Broda , tylko ja mam neo 256 kb/s czyli 3.8 GB

to bedzie trwało ok 40 godzin :(

A na dodatek raz na 24 godz neo jest rozłaczana .

Moze od grudnia przezuce sie na neo 1024 kb/s

A tak z ciekawosci dodam tylko ze najnowszym moim 'nabytkiem' jest MEPIS 6.0 z gazetki LINUX-MAGAZINE.

System pokrewny Ubuntu , ale graficznie troche ładniejszy :)

Partycje windows sa zamontowane w mepisie od razu , od poczatku sa tez w systemie kodeki 'win32codecs'

Ale juz na poczatku ujawnia sie 1 wada mepisa podobna do tej która jest w fedorze a mianowicie;

Gdy instaluje NVIDIA-GLX apt pobiera od razu nowe jadro bo do tego podstawowego które mamy bezposrednio po instalacji modułu nvidii nie ma !!

W core5 tez jest podobna sytuacja :huh:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...