Jump to content

Kiedy Bedzie Fc3?


MOSKiT
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Jeszcze nie ma wersji finalnej. Też czekam na nią. Chwilowo nie mam Fedory na dysku - szykuję się do zmiany sprzętu i muszę na kilka tygodni opuścić forum. Dziś zrobiłem już pierwszy krok -kupiłem 512MB DDR 400Mhz Kingston - teraz musi chodzić na starej płycie co obsługuje teoretycznie tylko 266Mhz. Oczywiście działa. W najbliższych tygodniach kupuję płytę i najprawdopodobniej CeleronaD. Zamierzam zdradzić platformę AMD, ale jeszcze nie jestem pewien. Dobrze jakby wyszła Fedora3 - pewnie będzie już prawidłowo rozpoznawała zarówno CeleronaD jak i AMDAthlonaBartona czy Semprona i nowe chipsety i będzie wykorzystywać w pełni ich funkcje -to znaczy mam na myśli standardowe jądro instalatora, bo Linux to nie Windows - można nawet stare dystybucje dostosować do nowego sprzętu, ale wygodnie jak od razu instalator wszystko wykrywa. Pozdrowionka :).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...