Skocz do zawartości

Powrót Z Fc6 Do Fc4


r2r

Rekomendowane odpowiedzi

postanowiłem powrócić z fc6 do fc4 gdyż stwierdziłem że jest stabilniejsza od fc6. Ściągnąłem sobie płytki do fc4 wypaliłem i po włożeni cd 1 odpaleniu od komputera, wciskam enter (żeby zainstalować w trybie graficznym) wyskakuje pełno jakis kodów zaczynających się od [<c01cośtamcośtam>]...... i zatrzymuje mi sie na:

[<c0101261>] kernel_thread_helplr x0x51x14

i tak wisi.... co by tu zrobić?? czy przyczyną może byc to że próbuje zainstalować stary system na nowszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem powrócić z fc6 do fc4 gdyż stwierdziłem że jest stabilniejsza od fc6

A moglbys troche rozwinac temat bo zapowiada sie bardzo ciekawie? ;)

 

Co masz na mysli mowiac stabilniejsza? Ze bedziesz mial mase problemow z nowymi i polatanymi wersjami pakietow to wiem, ale czy rzeczywiscie dzieki temu FC4 bedzie stabilniejsza? :blink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fc6 po tygodniu używania zaczęły się dziać rózne dziwne żeczy. np połączenie z internetem przerywało się, chcąc sie wylogowac lub wyłączyć komputer system sie "zawieszał"(wsumie nie sysytem tylko operacja zamykania), i były problemy z drukowaniem. i wsumie to raczej tyle. ale ogulnie bardzo mi sie podobało fc6 wygląd i w ogóle, ale niestety niedało rady pracowac na komputerze. :(

a może coś źle zrobiłem?? np zle zaktualizowałem kerenl czy cos w tym guście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...