Skocz do zawartości

Instalacja Sterowników Sata


kapslu

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktoś pomysł jak zainstalować FC6 nawet jak nie wykrywa dysku, a na laptopie nie ma fdd ??

jak doinstalować kontroler (nvidia 430 mam), może z pena ktoś ma pomysł ??

próbowałem i próbowałem i lipa nawet na mp3 player sie starałem - wykrywa usb Mass ale nie chce instalator na tym nic robić.

poprostu setki razy widziałem komunikat --error no device to install file system-- coś w tym rodzaju ja tu sprawić żeby zobaczył mój Sata dysk???

pomocy !!!! dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna zaktualizowac bios czesto (ale niezawsze) to pomaga; a na pewno wybrales odpowiedni sterownik w czasie instalacji?

mialem ten sam problem, moim rozwiazaniem bylo wskazanie odpowiedniego sterownika z listy dostepnych w tej dystrybucji tez nvidi, numerki nie musza sie zgadzac.

po twoim zapytaniu mam wrazenie, ze nie wskazales dodatkowych sterowników do dysku sata, wprost z instalki; FC 6 ma (wedlug mnie) dosc dobrze rozbudowana obsluge dysków sata (spora ilosc kontrolerów do wyboru)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zainteresowanie - podczas instalacji fc6 nie udało się -- zrezygnowany zassałem FC5 i o dziwo nie było problemu nie rozumiem dlaczego fc5 ma stery do dysku a instalator fc6 nie ma ??? może mam jakiś stary obraz czy jaka betę testowa no nie wiem narazie śmigam na fc5 o jest fajowo tylko wifi nie mogę ruszyć ale to już nie ten dział

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem: FC5 instaluje sie bez zajaknieca, a FC6 nie wykrywa dysku. Malo tego - na FC6 mam system, ktory chcialbym zachowac (dysk chce podlaczyc do SATA przez przelotke IDE -> SATA) ktory byl instalowany jak byl podpiety do IDE i zadne proby nie przyniosly efektu ... Plyta GA-8i915PC-duo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...