tomcio15 Posted August 29, 2004 Report Share Posted August 29, 2004 nie ma nic więcej do powiedzenia Link to comment Share on other sites More sharing options...
Guest _PaT Posted August 29, 2004 Report Share Posted August 29, 2004 (edited) http://fedora.redhat.com/participate/schedule/ Biorąc pod uwagę wydanie FC2 być może trzeba będzie poczekać jeszcze koło dwóch tygodni więcej (choć teraz takich krytycznych zmian nie robią i powinni się wyrobić w terminie). Edited August 29, 2004 by _PaT Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now