Skocz do zawartości

Oferta Netii Zamiast Neo


mynus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie posiadam neostrade, ale w związku ze zmianami jakie wprowadza TPSA, będę zmuszony zmienić providera (limit 5giga na miesiąc), i mam pytanie czy ktoś z was korzysta z usług netii?

Czy nie ma problemu z konfiguracją modemu netii i połączenia?

Jak dlamnie to to wydaje się analogiczne jak połączenie tpsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście, że podatek 22% na internet ma wrócić?? Pogięci są w ogóle. Wtedy albo TPSA zmniejszy cenę netto (co wydaje się wątpliwe), albo oczywiście Internauci będziemy płacić mnogo kasy.

Na szczęście nie mam TPSA, bo korzystam z usług Telenet'u. Jestem niemal pewien, że jeśli ten podatek wejdzie będę musiał płacić więcej. Dlaczego nie jestem w zasięgu Netii ??? Ah, kochany Mielec, kochane podkarpacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też z podkarpacia jestem. Używam TPsY. (neostrady dokładnie), ale wydaje mi się że cokolwiek byśmy nie używali to wszycy podniosą cenę. Nie będą się pozbawiać zysków własnych. Całe tylko szczęście, że nasi ukochani politycy leniwi są poprostu i projekt tej ustawy mają przedstawić komisji europejskiej tuż przed upływem terminu co wypada gdzieś w zimie. Jak nas to dopadnie to najprawdopodobniej w przyszłym roku dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mam Neostradę 128 z limitem. Niestety Netia wprowadziła korzystniejszą ofertę -właśnie przeczytałem, że w niej nie ma limitu przesyłania danych!, ale ja pozostanę już przy Neostradzie. Co do VAT-u na internet, to tylko Rząd może rozstrzygnąć czy 22% VAT pojawi się na pewno -uważam, że niestety TAK :( bo Polska narusza obecnie PRAWO UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że monopolista twardo walczy o klienta. Jeszcze kilka lat temu takie posunięcie w ogóle nie mieściło się w głowie ... i szczerze mówiąc dalej się nie mieści;) Obniżą cenę netto a nie wiem czy wiecie że zwiększyli DownloAD do końca roku do 10GB tak słyszałem.

 

Z tego wynika że masz więcej za tą samą cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ustawili Download na 10 giga a od stycznia na 5 giga, tylko że wcześniej nie miałem limitu :(, a teraz mi się pojawił

(aktualnie dane z dzisiaj to 7,9 giga a na stronie neostrady mam dane z 7.09 i wynaszą 4,51 giga),

na szczęście pani w słuchawce powiedziała że mnie to narazie nie dotyczny, ale wiadomo jak jest z tpsa, każdy w tpsie gada co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...