Skocz do zawartości

Problem Z Logowaniem


piasek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim i z gory dziekuje za jakies wskazowki i mam nadzieje ze napisalem

tego posta w odpowiednim miejscu

 

Mam maly problem z logowaniem na fc5. Wczoraj postanowilem odinstalowac sobie

kilka programow ktorych (_wogule_ → w ogóle) ORT nie uzywam za pomoca dodaj/usun programy.

No i tak sie zlozylo ze usunolem cos czego nie powinienem, i teraz mam problem z

ponownym zalogowaniem sie na jakiekolwiek konto. Co sie dzieje, otoz po wlaczeniu

kompa i wyborze fedory jako domyslengo systemu bootujacego, system sprawdza

sobie co on tam musi (dyski, karty, itp.) i pozniej pokazuje mi sie bialo niebieska plansza

i na tym dalsza praca sie konczy (normalnie powinno pojawic sie okno umozliwiajace

zalogowanie sie do systemu). Prubowalem zainstalowac/upgradowac ponownie wymazane

wczesniej skladniki za pomoca plyty instalacyjnej nie stety nie ma takiej opcji w ktorej

moglbym wybrac ktore elementow chce zainstalowac.

 

Teraz mam nadzieje ze da sie jakos jednak zainstalowac te elementy lecz niw wiem jak

czy jest jakas mozliwosc, czy wiecie jaki konkretnie program powinienem zainstalowac

(ja belbym wstanie ale tylko z listy programow dostepnych na plycie). A jesli sie juz nie

da to moze wiecie w jaki inny sposob moglbym sie dostac na swoje konto tak aby

przeniesc dane na inny dysk i zainstalowac raz jesce fc5(wiem ze dobrze by bylo miec

osobna partycje /home ale jesce nie wiem jak to zrobic i jak to dokladnie dziala).

 

dzieki wielkie i czekam na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...