Skocz do zawartości

Problem Z Fedora Core 6.0 I Winxp


Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, jak nie ma, to nie ma... :( - Wróćmy do ustawień BIOS-u - na pewno masz ustawione jako pierwsze CD/DVD? Jezeli tak, to zwróć uwagę, ze przy starcie dysku win XP pojawia komunikat: "Naciśnij dowolny klawisz aby uruchomić.." i wtedy trzeba któryś nacisnąć bo inaczej przejdzie do bootowania z HDD... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rozumiem o co Ci chodzi ale nie mam tego tak jak kiedys bylo

boot cd/dvd - przyscisnij dowolny klawisz aby bootowac z cd

niestety cos sie po**** i tego nie ma.

mam juz dosc ja sie wqrwie to podlacze dysk do kogos w wypi**** linux i win xp (tylko najpierw wypale cale dane i postawie wszystko od nowa bo czas leci a ja nic nie zrobilem :(

juz nie wiem co jest grane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam legalne windowsy (x3) z kluczami , ale nie chodzi tu o instalację, a o użycie innego nośnika do naprawy MBR - do tego nie jest wymagane podanie klucza, nic nie jest instalowane, nie ma więc mowy o nielegalnym zainstalowaniu oprogramowania.

 

dodane: A że się tak jeszcze zapytam: Czy komputer "widzi" napęd CD przy starcie? Listuje go poprawnie? Po włozeniu płyty dioda mruga? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widzi cd-rom dioda mruga, narazie daje sobie spokoj bo jest niedziela a czeka mnie znow ciezki tydzin i nie bede miec czasu na formata a koncze sciaganie serialu wypalam i full format, tylko mam pytanie bo niepamietam czy w instalce fedory jest wybor gdzie ma zostac zainstalowany MBR - Master Boot Record, i jaki system najlepiej najpierw zainstalowac zebym nie mial w przyszlosci problemu takiego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...