Skocz do zawartości

Problem Z Myszką Pod Usb Fc4


Kylu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Jestem początkującym linuxowiczem :] Używam Fedora Core 4. Mam problem z myszką podpiętą pod USB. Podczas instalacji wszystko bylo ok zainstalowałem sterowniki do USB myszka chodziła. Po uruchomieniu systemu jednak myszka przestała reagować . Co zrobić żeby myszka zadzialała ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprzęt mam następujący : procek AMD Athlon dwurdzeniowy 3800+ , płyta główna MSI K9N SLI, karta graficzna GF 7300 GT, dysk Samsung 250GB Sata, monitor LG 1752S. Jeśli chodzi o nieszczęsną myszke to jest firmy Easy touch , optyczna z rolką podpięta pod USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
To co napisał Kosi#1 ;] nie bardzo rozwiązało mój problem. Kosi#1 mam teraz na stanie Fedora Core 4 i nie chce mi sie ściągac 6. Pozatym jakichś ogromnych różnic chyba nie ma między FC 4 a FC 6 pozdr :-)

Mylisz sie są nowe jądra z serii 2.6.19 czyli lepsza i większa obsłua sprzętu FC 4 to trup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jakichś ogromnych różnic chyba nie ma między FC 4 a FC 6 pozdr :-)

Gdybym chcial uzyc obrazowego porownania ;) to powiedzialbym, ze pod wzgledem bezpieczenstwa i obslugi urzadzen FC4 ma sie tak do FC6 jak win98 do XP. Sorry, ale jakos mnie to porownanie 4 z 6 rozbawilo... :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...