Skocz do zawartości

Problemy Z Instalacją F7


pawel147

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem sobie zainstalować na dysku Fedorę 7 z płyty DVD lecz niestety po włożeniu płyty i wybraniu opcji "Install or upgrade an existing system" system nie instaluje się graficznie (przez anaconde) ale uruchamia się w trybie tekstowym i nie było by problemu gdyby nie to że po wybraniu języka i układu klawiatury pojawia się menu z "jaki typ nośnika zawiera pakiety do instalacji" i nie wiem co w tym wypadku trzeba zrobić bo po wybraniu jakiej kolwiek z dostępnych opcji system zawsze pojawia się jakiś błąd i nie chce się dalej instalować. uruchamiałem już fedore 7 livecd z kde i bez problemu się wczytał system i zainstalował przez anaconde a z płyty dvd nie chce sie zainstalowac (niestety musze instalować z dvd bo z livecd paczki rpm wymagają dostepu do internetu a neta bede dopiero mógł instalować po zainstalowaniu kilku paczek) proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zna odpowiedzi :(

 

Bo wszyscy są na fod :D

A sprawdzałeś może czy płyta jest ok czy dałeś skip <_<

 

pz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz napisac jaka masz karet graficzna?

 

Nvidia geforce 2 mx 100/200 32mb

 

oraz jaki jest komunikat bledu. Kiedy instalacja pada?

 

Instalacja systemu nie pada ponieważ w ogóle się nie rozpoczęła ponieważ po uruchomieniu płyty i włączeniu instalacji (niestety nie moge instalować w graficznym bo włącza się tryb tekstowy) wybieram język, jaką mam klawiaturę i pojawia się okno z taką treścią

jaki typ nośnika zawiera pakiety do instalacji?

i jest do wyboru (zapasowy dysk) z cd-romu, z lokalnego dysku, z FTP, HTTP i z NFS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...