Skocz do zawartości

Polacy nie gęsi i Fedorę mają.


Jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie trafiła się okazja do pierwszego podsumowania działania Fedora Forum.

 

Nasze młode forum (działamy od 21 grudnia 2003 czyli 51 dni) odniosło już kilka sukcesów.

 

Dziś zarejestrował się 100 użytkownik. Jest nim kml z Bełchatowa. Gratulujemy. W nagrodę otrzyma ładne wydanie Fedory na DVD (tylko prześlij nam adres gdzie ją wysłać :) )

 

W tym czasie użytkownicy i goście napisali łącznie 681 postów.

 

Najaktywniejsi na forum to :

 

Marcyr – 92 posty (wkrótce będzie widoczny jako Użytkownik –Expert)

Iszk - 81 (podobnie jak Marcyr - to masz Expert)

Grucha – 41

Doriath - 29

Kaszpio – 29

 

Szczególne wyróżnienie - Pisarza Forum - otrzymuje sympatyczny Nikosz za 32 posty w ciągu 2 dni (średnia 16 posta dziennie)

 

W sumie na forum poruszono 147 tematów. Naczęściej czytano temat "Dostępność uaktualnień" - 1573 odsłon.

 

Miano najśmieszniejszego postu na Fedora Forum uzyskało pytanie

 

„Yo. Mam problem. Mianowicie - posiadam Rive TNT 2 16mb. W win98 wszystko pieknie chodzi - bo sterowniki instaluje z cd. Jednak winXP instaluje sam sterowniki. Gdy chce wlaczyc np Call Of Duty, lub Medal Of Honor, ukazuje mi sie komunikat ze nie moze zaladowac OPEN GL. Sciagnalem sterowniki, ale nie wiem gdzie je zainstalowac! Prosze o pomoc!”

 

Na posta odpowiedział jak zawsze życzliwy Doriath i pomógł nieszczęśliwemu Windziarzowi.

 

Naszym zdaniem - Plusy dodatnie Forum i www.fedora.pl

 

1. Forum zostało dobrze przyjęte przez Społeczność Linuxową i użytkowników. Były nawet miłe posty do moderatora i admina :wink: .

2. Dobrze spełnia rolę wymiany informacji zarówno dla zawansowanych jak i początkujących użytkowników.

3. Zdecydowana większość postów trafiających na Forum to posty rzeczowe i uprzejme.

 

Plusy ujemne Forum i www.fedora.pl

 

1. Brak newsów i artykułów na temat (_linuxa_ → Linuksa) ORT (czekamy na chętnych, którzy chcą współredagować www.fedora.pl ).

2. Ulepszeń wymaga mechanizm forum. Generalnie działa bez zrzutu, ale zdarzają się wyjątki :roll: .

3. Zbyt rzadko przez użytkowników wykorzystywany jest mechanizm „Szukaj”. Tak, więc niektóre tematy powtarzają się. A sprawę może rozwiązać artykuł na dany temat :lol: .

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za nadesłane posty oraz uwagi. Z przyjemnością będziemy dalej pracowali nad rozwojem Fedora Forum.

 

Wasz Zespół Fedora.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiła się okazja do pierwszego podsumowania działania Fedora Forum.

 

Nasze młode forum (działamy od 21 grudnia 2003 czyli 51 dni) odniosło już kilka sukcesów.

 

Dziś zarejestrował się 100 użytkownik. Jest nim kml z Bełchatowa. Gratulujemy. W nagrodę otrzyma ładne wydanie Fedory na DVD (tylko prześlij nam adres gdzie ją wysłać :) )

 

A następna z FC2 będze dla 200 czy 1 000 ?

 

Grucha – 41

 

Trzecia lokata chyba się nie staram ;)

 

Szczególne wyróżnienie - Pisarza Forum - otrzymuje sympatyczny Nikosz za 32 posty w ciągu 2 dni (średnia 16 posta dziennie)

 

Spam, I'm love it.

 

 

W sumie na forum poruszono 147 tematów. Naczęściej czytano temat \"Dostępność uaktualnień\" - 1573 odsłon.

 

Czemu nie ma pierwszej trójki ?

 

Miano najśmieszniejszego postu na Fedora Forum uzyskało pytanie

 

„Yo. Mam problem. Mianowicie - posiadam Rive TNT 2 16mb. W win98 wszystko pieknie chodzi - bo sterowniki instaluje z cd. Jednak winXP instaluje sam sterowniki. Gdy chce wlaczyc np Call Of Duty, lub Medal Of Honor, ukazuje mi sie komunikat ze nie moze zaladowac OPEN GL. Sciagnalem sterowniki, ale nie wiem gdzie je zainstalowac! Prosze o pomoc!”

 

Na posta odpowiedział jak zawsze życzliwy Doriath i pomógł nieszczęśliwemu Windziarzowi.

 

Trzeba kiedyś zrobić identyczną akcje windziarzom ;)

 

Naszym zdaniem - Plusy dodatnie Forum i www.fedora.pl

 

1. Forum zostało dobrze przyjęte przez Społeczność Linuxową i użytkowników. Były nawet miłe posty do moderatora i admina :wink: .

 

Lizusy

 

2. Dobrze spełnia rolę wymiany informacji zarówno dla zawansowanych jak i początkujących użytkowników.
... jak również dla windziarzy.

 

3. Zdecydowana większość postów trafiających na Forum to posty rzeczowe i uprzejme.

 

Dopiero się rozkręcamy

 

Plusy ujemne Forum i www.fedora.pl

 

1. Brak newsów i artykułów na temat (_linuxa_ → Linuksa) ORT (czekamy na chętnych, którzy chcą współredagować www.fedora.pl ).

2. Ulepszeń wymaga mechanizm forum. Generalnie działa bez zrzutu, ale zdarzają się wyjątki :roll: .

3. Zbyt rzadko przez użytkowników wykorzystywany jest mechanizm „Szukaj”. Tak, więc niektóre tematy powtarzają się. A sprawę może rozwiązać artykuł na dany temat :lol: .

 

Wszystkim serdecznie dziękujemy za nadesłane posty oraz uwagi. Z przyjemnością będziemy dalej pracowali nad rozwojem Fedora Forum.

 

Wasz Zespół Fedora.pl

 

Forum jest extra.

 

Ale dodał bym coś extra, jeszcze nie wiem co ale bym dodał .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś zarejestrował się 100 użytkownik. Jest nim kml z Bełchatowa. Gratulujemy. W nagrodę otrzyma ładne wydanie Fedory na DVD (tylko prześlij nam adres gdzie ją wysłać :) )

 

 

qrcze jeżeli to prawda to BIIIIG SMILE :D:D:D

 

Tylko szkoda ze dvd na kompie nie mam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś zarejestrował się 100 użytkownik. Jest nim kml z Bełchatowa. Gratulujemy. W nagrodę otrzyma ładne wydanie Fedory na DVD (tylko prześlij nam adres gdzie ją wysłać :) )

 

 

Hehe szczęściarz :lol: Też bym tak chciał :P

Congratulation :wink:

 

P.S Nie Iszk, tylko lszk (L na początku) 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kręci się tu kręci :D i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej ...

 

Ja ostnio coś słabo czaję (od kilku dni walczę z chorobą i dopiero teraz zaczynam osiągać pewne sukcesy) bo ten temat normalnie mi 'umknął' :shock:

ale nic lepiej pozno niz wcale...

 

Co tu dużo gadać... jest na tym forum "coś" co każe mi zaglądać tu codziennie...

 

Pozdrawiam wszystkich zacynych kolegów (i koleżaniki ?) no i nie mniej zacne szefostwo !

 

:mrgreen:

 

--------

<< Fedora >> I Love This Game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...