Jump to content

Roznice


DEMON
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie mam pytanie chce zaczac uczyc sie do certyfikatu redhata i mam pytanie

 

jak mocno pod wzgledem struktury katalogow rozmieszczeniem nazwą lub czyms innym rozni sie redhat od fedory - chcial bym to robic na fedorce i niechcial bym sie na egzaminie zaskoczyc ze jakies katalogi pliki konfiguracyjne znajduja sie gdzie indziej lub inaczej sie nazywaja - centosa tez niechcial bym instalowac - no chyba ze napiszecie ze jednak sie roznia dosc mocno ;) dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

Z autopsji wiem, że różnice są naprawdę minimalne. Są tak małe, że nawet trudno mi wskazać przykład... Jeśli nawet nie możesz znaleźć jakiegoś pliku konfiguracyjnego, to za pomocą mana odnajdziesz go w kilka sekund.

 

A odnośnie egzaminu - znaczna część to instalacja. Dlatego parę razy Red Hata postawić warto. Polecam skorzystanie z 30-dniowej darmowej wersji. Poza tym w Fedorze nie zaznasz Red Hat Network, a to też bardzo ważny element.

 

Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...