Skocz do zawartości

Fedora I Lenovo


lukas_gab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Posiadam , thinkpada r61 i jest fajny z tym , że ma Viste . Nie będę nikogo przekonywał , dlaczego nie chcę visty , bo to sa subiektywne odczucia ... Tak czy siak chce zaintalować jakiegoś (_linuxa_ → Linuksa) ORT . Parę miesięcy pracowąłm na debianie , bo za czasów fedory 4 yum był straszny ;d , jednak jest fedora 7 więc dlaczego nie spróbować? I moje pytanie brzmi : czy do obsłużenia tego notka fedora a wszystkie sterowniki ? Jak nie to jakie musze dograć i skąd (_wziąść_ → wziąć) ORT ? Czy czujniki ruchu , lampka uśpienie etc. funkcje typowo mobilne będą w pełni działały ? I na koniec czy istnieje oprogramowanie RhinkVintage na (_linuxa_ → Linuksa) ORT ? Bardzo prosze o odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat o laptopach na tym forum, porównaj podzespoły a potem się dopytaj co działa a co nie. Swoją drogą to z własnego doświadczenia wiem że zbyt nowy sprzęt nie jest zbyt dobrze wspierany przez Linuksa. Np: na mojej karcie graficznej - Intel X3100, mogę na razie zapomnieć o efektach pulpitu, mimo że sterowniki są wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...