Jump to content

Czy Ktoś Poprowadzi Szkolenie?


Artem
 Share

Recommended Posts

Witam,

Poszukuję osoby, która by się podjęła wyszkolenia 5 osób z RedHata na poziomie RHCE.

Jak wszyscy wiemy - autoryzowane szkolenia są dość drogie i czasochłonne - dlatego utworzyliśmy zespół osób, który po prostu chce wiedzieć (z jedyną tylko wadą - chce wiedzieć szybko). Wszyscy uczestnicy szkolenia mają pewną wiedzę w dziedzinie Linux/UNIX, jednak interesuje mnie specyfika tego systemu. Nie zależy nam na certyfikacji, przynajmniej nie teraz - chcemy po prostu pewnie się czuć w środowisku RedHat, umieć skutecznie zarządzać tym systemem oraz usuwać awarie.

Proszę o kontakt na priv lub ew. rozwinięcie tego wątka.

 

--

pozdrawiam

Artem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...