Skocz do zawartości

Pytanie O Ip


DEMON

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie :) mam necik z kablowki - tam wykupilem sobie necik z zewnetrznym ip :) no i ladnie wszystko dziala postawilem sobie serwerki na tym ip i jest cool. do tej pory jak wchodzilem na strony gdzie mozna sprawdzic swoj nr ip typu

http://whatismyip.com/ zawsze pokazywalo mi moj ip czyli tak jak powinno :)

 

jednak od kilku dni mam taki sytuacje ze

w systemie ifconfig pokazuje mi ze do karty nadal jest przypisany jest moj ip 81.210.107.xxx jednak na tych stronkach pokazuje mi inne ip 79.175.192.22 - czy admin nie wiem puszcza mnie przez jakis serwer proxy na swiat czy co - ciekawi mnie o co biega :) dodam ze adres 81.210.107.xxx jest przypisywany do karty przez dhcp providera . dzieki za odpowiedz

 

wlasnie wszedlem sobie na direct connect P2p na jakiegos huba i tam wyskoczyl komunikat

 

"Your direct connect client has supplied an invalid IP address in a connection request (client sent 81.210.107.105, you have 79.175.192.22)"

czyli - moj klient direct connet dostarcza wadliwy Ip dla polaczenia -czyli client(ja) wychodze w swiat z 81.210.107.105 (czyli moj wlasciwy ip przypisany przez dhcp providera do karty ) a swiat widzi 79.175.192.22 - czyli ten dziwny pewnie jakis serwer proxy albo cos ;) co on tam namieszal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...