Skocz do zawartości

Znam Takich Ludzi Jak Ty


omen79

Rekomendowane odpowiedzi

Przerost mojej formy nad trescia jest (jak wielki i czy w normie ?) .

 

Czy sarkazm , cynizm i prowokacja sa tozsame z ignorancja , glupota , kiczem ?

 

marcYr popisz sie , bo glownie o twoim punkcie widzenia mysle jak to pisze

(Porownaniem do morrisona obraziles mnie strasznie - kto by chcial byc jak bozyszcze ! - moze inni , ale nie ja LOL)

 

Zacznij czytac to co pisze jako wyglupy i przesmiewcze komentarze , bo sie swiety zrobisz na tle "szaraczkow"

 

Jak do tej pory nikt nie napisal nic konkretnego na zaden temat ktory poruszylem - mialem nadzieje , ze forumowicze beda sie bronic argumentami (ja nawet wiem jakimi ja bym bronil fedory) , a tu klops (sie ucywilizowalem i nie pisze ze "g**** w wentylator - dobrze ze nie pisze co ?)

Kto czytal to co napisalem (a wpadl na pomysl cos dopisac) , komentowal moje zachowanie , staral sie pomoc mi na sile traktujac mnie jak glupka , albo obrazal mnie (jak ty marcYr) - nawet _PaT , ktory staral sie mnie zrozumiec , nie stanol w szranki na argumenty , tylko obok tlumu (z calym szacunkiem _PaT , mozemy nadrobic ;) )

 

Ludzie , ja mam tu cala liste wad fedory , ale jak widze wasze sklonnosci , to sie zastanawiam czy warto - skoro wy forme nad tresc przedkladacie (jedna wada z listy fedory LOL - to czego sie po forumowiczach powinienem spodziewac ?)

 

Cywilizowany jestem od dawna , ale korcilo mnie strasznie po kilku "cichych" i "drobnych" testowych postach , ryknac po hamsku , ale o powaznych problemach

i g**** w wentylator

 

Juz po wstrzasie (choc wtorne wstrzasy moga sie zdarzyc)

 

Pozdrawiam (z nadzieja zmian - chyba ze ktos szufladkuje na stale , a jedyna zmiana dozwolona to reinstall ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto czytal to co napisalem (a wpadl na pomysl cos dopisac) , komentowal moje zachowanie , staral sie pomoc mi na sile traktujac mnie jak glupka , albo obrazal mnie (jak ty marcYr) - nawet  _PaT , ktory staral sie mnie zrozumiec , nie stanol w szranki na argumenty , tylko obok tlumu (z calym szacunkiem _PaT , mozemy nadrobic ;) )

Nie dziękuję, ja się nie truję (odbierz mnie dobrze - zaraz wyjaśnię). (swoje argumentyswoją drogą też możeć wysunąć :) )

Nie rozumiem po co mieszasz temat Fedory w swoim topic'u (widzę zero związków). Zastawiasz się tą Fedorą, jakby to ona była przyczyną Twoich problemów z zachowaniem na forum.

Z początku myślałem, że jesteś jednostką wybitnie nieszczęśliwą, więc starałem się dobrą wolą i skruchą przekonać Cię, że ktoś Cię to rozumie ( i wcale nie tylko ja!), a tym samym nieco naraziłem się kilku (lub więcej) użytkownikom forum, ale co tam... Nie chcę Cię obrażać (choć już raz to zrobiłem i nie zmieniłem zdania romantyczny bohaterze), w sumie to ten post nie wniesie nic nowego, ale chcę wyrazić swoją refleksję na temat mojego osobistego startu na forum.

Otóż pewnego pięknego dnia wyraziłem swoją opinię na temat Windowsa i mojej "wspaniałej" przesiadki na Fedorę. I oto pojawił się pewnien człowiek, którego do dziś nieoficjalnie zwę yr (tak, to Twój kumpel omenie :) ) i porównał mój opis do tendencyjnego opluwania. Dlatego założyłem temat "Windows - co mnie w nim irytuje" i wyraziłem w nim swoją opinię jeszcze raz, w sposób niedwuznaczny. Dopiero po półtora miesięcznym okresie ktoś poprawnie zrozumiał o co mi chodziło...

Twój początek jest w kilku aspektach podobny (choć wcale nie chcę się z Tobą porównywać)... Jeszcze wszystko przed Tobą. I proszę Cię odczytaj ten post z jednej strony jako Twoją obronę, z drugiej jako nowatorską obrazę.

Wiem, że ciężko CI teraz będzie zmienić sposób postępowania, ale zawsze można zmienić nastawienie a to może wystarczyć. Powodzenia, miłej współpracy życzę (nad wyraz szczerze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...