Skocz do zawartości

Niestabilna Fc2


Gość Zuk87

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu uzywam FC2, przesiadlem sie z MDK 10. Tam system chodzil mi dosyc stabilnie, rzadki sie wieszal.Na FC2 od poczatku system mi sie wiesza.Wgralem sterowniki do grafiki (Geforce 4 MX 440) ze strony nvidia.com i problem nie zniknol.System po pewnym czasie od wlaczenie wiesza sie, przy restarcie systemu wiesza sie na "wyszukiwanie nowego sprzetu" lub "wlaczanie pamieci wymiany".Sprawdzilem kompa na windowskie (myslalem, ze moze z chlodzeniem jest cos nie tak) dzialal stabilnie.Co robic??

Konfiguracja komputera Athlon 1,33GH, 384MB ramu, 80GB HDD,plyta ECS k7s6a,grafika Geforce 4 MX 440.

System FC2, kde 3.2, kernel 2.6.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly system sie wiesza, czy tylko srodowisko graficzne ?

Tylko srodowisko graficzne, pod konsola instaluje binarki i uzywam mc:-))

Nie moge nic zrobic, X-ksy sie zwieszaja, myszka nie reaguje, klawiatura tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowales ustawiac jakies niskie rozdzielczosci, wolne odswiezanie i mala glebie kolorów - jesli nie to spróbuj, a (_wogóle_ → w ogóle) ORT to skonfiguriowales sobie X-y ? :) najprościej miec doinstalowane jakis pakiet do administracji, ja uzywam system-config-display , ale mozna tez pogrzebać recznie w /etc/X11/XF86Config

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a (_wogóle_ → w ogóle) ORT to skonfiguriowales sobie X-y ? :)

X-y mam skonfigurowane wedlug opisu znalezionego na forum.Z rozdzielczosciami sie nie bawilem.Mimo poprawnej (tak mi sie wydaje) konfiguracji X-ow system nadal sie wiesza, bez niej takze (na domyslnych ustawieniach systemu).Jesli masz karte na chipie NVIDI to przeslij mi Twoj plik xconf, moze masz lepiej skonfigurowane i przestana sie wieszac moje.

 

 

 

P.S. Ściągłem nowe jajko 2.6.8.1, pobralem ostatnie serwery X i system zaczal dzialac stabilnie. thanx za pomoc, pozdrawiam Zuk87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...