Skocz do zawartości

Rhcss/rhcds


Sofcik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam od kilku dni RHCE... zastanawiam się teraz nad dalszymi krokami - iść w ścieżkę Security czy Datacenter?

Czy któryś z Szanownych Forumowiczów podąża którąś z tych ścieżek i mógłby kilka słów napisać?

 

A może ktoś się orientuje ilu RHCE mamy w Polsce? Instruktor na szkoleniu mówił coś o 300 osobach.

 

--

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć sam nie mam nic wspólnego z tymi ścieżkami, to dla mnie bardziej wartościowa wydaje się SS. Nawet brzmi to dumnie, nie prawda? Bezpieczeństwo zdecydowanie jest tematem, na którym można dobrze zarabiać, bo na tym się nie oszczędza.

 

Niemniej jednak, obie drogi są godne uwagi. Wybierz tę dziedzinę, z którą wiążesz swoją przyłość. Certyfikaty RH mają to do siebie, że niezależnie od wyboru i tak nie będziesz żałować (;

 

Instruktorzy mają bardzo szacunkowe dane, oparte na własnych obserwacjach. Pomimo tego, pewnie są najbliżej prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Niezależnie od ścieżki którą wybierzesz, idź na RH423... To szkolenie występuje w RHCA (co za tym indzie w RHCDS) i RHCSS. Więc jest to dobry start żeby coś mieć, a dalej mieć wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...